Akademia Muzyczna w Gdańsku Audytorium 213 im. Pawła Podejki w budynku żółtym
Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Metody analizy muzyki XX i XXI wieku”
Gdańsk, Centrum Św. Jana
Chór Kameralny 441 Hz,
Anna Wilczewska – dyrygent
Wiesław Cienciała
Sola fide, sola scriptura, sola gratia
Jaakko Mäntyjärvi
Pseudo-Yoik
Jaakko Mäntyjärvi
El Hambo
Bjørn Kruse
Trolldans
Erland von Koch
I-i-o-hi-ho (opr. szwedzkiej melodii ludowej)
Essi Wuorela & Jussi Chydenius
Kaipaava (opr. fińskiej melodii ludowej)
Bengt Ollén
I denna ljuva sommartid (opr. szwedzkiej melodii ludowej)
Bengt Ollén
Trilo (opr. szwedzkiej melodii ludowej)
Henrik Ødegaard
Krist stop op af Døde
Stephen Hatfield
Nukapianguaq
Jan Sandström
Biegga luohte
Sven-David Sandström
Four Songs of Love
Ratusz Staromiejski w Gdańsku
Trio In:te:gro:
Ania Karpowicz – flet
Agnieszka Guz – skrzypce
Aleksandra Demowska-Madejska – altówka
Adam Porębski
Duello a 3
Sławomir Zamuszko
2 walce kapryśne na flet, skrzypce i wiolonczelę*
Weronika Ratusińska-Zamuszko
For seven beats
Wojciech Błażejczyk
Spirit of Dead
Miłosz Bembinow
Strange Persecutions na flet, skrzypce, altówkę z użyciem violi d'amore* (zamówienie IMIT)
Akademia Muzyczna w Gdańsku, Sala Senatu
Zespół doktorantów i studentów Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku
Rei Munakata – dyrygent
Tatjana Kozlova
White Bird
Johan Svensson
Rita cirklar
Carolina Noguera Palau
My Lonely Cumbia
Marta Śniady
l(m)
Uniwersytet Gdański, Sala Teatralna w budynku Neofilologii
Leszek Kułakowski Ensamble Piccolo:
Leszek Kułakowski – fortepian
Tomasz Sowiński – perkusja
Piotr Kułakowski – kontrabas
Code Numbers: 3/4, Free IV, 55255, Dolina Charlotty, Free II, 12122222, Free I, 44244
Ratusz Staromiejski w Gdańsku
NeoQuartet:
Karolina Piątkowska-Nowicka – I skrzypce
Paweł Kapica – II skrzypce
Michał Markiewicz – altówka
Krzysztof Pawłowski – wiolonczela
Max Eugen Keller
V Kwartet smyczkowy**
Adam Diesner
Vox eorum na kwartet smyczkowy*
Piotr Jędrzejczyk
Stany na kwartet smyczkowy*
Johannes Boris Borowski
String Quartet No.1
Akademia Muzyczna w Gdańsku,
Sala Senatu
Warsztaty współczesnej muzyki akordeonowej
Prof. Stefan Hussong
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Anna Fabrello – sopran
Ewa Marciniec – alt
Michał Grabczuk – tenor
Czesław Gałka – bas
Orkiestra Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Baltic Chamber Choir
Marcin Nałęcz-Niesiołowski – dyrygent
Tadeusz Dixa
Koncert na orkiestrę*
Andrzej Dziadek
Magnificat na głosy solo, chór i orkiestrę
Akademia Muzyczna w Gdańsku,
Sala Senatu
Stefan Hussong
Anonim
Banshikicho no Choshi
Elena Mendoza
Découpé
John Cage
Dream
Jukka Tiensuu
Fantango
Martin Smolka
Lamento metodico
Adriana Hölszky
High Way for One
Akademia Muzyczna w Gdańsku,
Sala Senatu
Koncert studentów klas kompozycji A.M. w Gdańsku
Sala Kameralna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Zofia Kotlicka – sopran
Orkiestra Sinfonietta Pomerania
Tadeusz Dixa – dyrygent
Tadeusz Dixa
Mur
Jakub Nikiel
Mała muzyka na orkiestrę*
Piotr Jędrzejczyk
Muzyka na 11 instrumentów
Krzysztof Olczak
Wszelki wypadek*
* oznacza prawykonanie
** oznacza polskie prawykonanie
Na wszystkie koncerty wstęp wolny