In:te:gro to jedyne w Polsce trio w składzie flet, skrzypce, altówka, aktywnie działające w dziedzinie muzyki klasycznej i współczesnej. Misją In:te:gro jest poszukiwanie dobrej literatury muzycznej epok minionych przeznaczonych oryginalnie na tę obsadę wykonawczą, w tym rzadko wykonywanych dzieł m.in. Ludwiga van Beethovena, Gustawa Holsta, Alfreda Koerppena i in. Zespół intensywnie pracuje z kompozytorami (Adam Porębski, Mikołaj Górecki, Ignacy Zalewski, Wojciech Błażejczyk, Zofia Dowgiałło, Sławomir Kaczorowski), poszerzając repertuar o nowe dedykacje.

Zespół w 2011 roku założyły skrzypaczka Agnieszka Guz i altowiolistka Aleksandra Demowska-Madejska. Jako duet występowały m.in na festiwalu Musica Moderna w Łodzi, w Austriackim Forum Kultury i na koncertach Koła Solistów i Kameralistów Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków. Od 2012 roku do współpracy w In:te:gro dołączyła flecistka Ania Karpowicz. In:te:gro w trzyosobowym składzie ma za sobą występy m.in. na Festiwalu Letnie Koncerty na Grochowskiej Orkiestry Sinfonia Varsovia, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie, na XIII Festiwalu Sinfonia Varsovia Swojemu Miastu, 65. Musica Moderna w Łodzi, czy V Festiwalu im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach.
Trio prezentowało także muzykę polską w ramach autorskiego cyklu Lokal Na Poważnie oraz koncertu monograficznego kompozytora Ignacego Zalewskiego, rezydenta przy Polskiej Orkiestrze Sinfonia Iuventus.

Organizator

fundacja sinfonietta pomerania 220x80

Partnerzy

partnerzy

Mecenasi

mecenasi   

Patroni Medialni

patroni medialni

Początek strony